Konferencja na temat karbonizacji hydrotermalnej HTC w Schwander Polska ®
23.05.2024

W ubiegły czwartek (16.05.2024), w siedzibie naszej firmy, odbyła się konferencja poświęcona karbonizacji hydrotermalnej HTC oraz możliwościom szerokiego zastosowania powstającego w tym procesie hydrocharu. W ramach spotkania odbył się również pokaz pilotażowej instalacji HTC, który wzbudził ogromne zainteresowanie przybyłych gości.
W konferencji udział wzięli między innymi Pan Poseł @Adam Jarubas, samorządowcy, Panie Profesor Ewa Neczaj i Anna Grosser z Politechniki Częstochowskiej, delegacja z Turcji – między innymi Pan Hasan Ayan (Enerji Ltd.) i Pan Sadik Yamac (Prezes UDAT Inc. i Cypoint A.S) oraz nasz partner biznesowy Marc Buttmann, właściciel firmy @TerraNova Energy GmbH®, prekursor w dziedzinie wykorzystania innowacyjnej technologii HTC.
Podczas konferencji poruszono tematykę potencjału technologii HTC w kontekście zarówno ekologicznym jak i ekonomicznym. Rozmawiano o różnych możliwościach wykorzystania hydrocharu, takich jak biopaliwo, nawóz czy materiał do absorbcji zanieczyszczeń.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim gościom za przybycie oraz zaangażowanie w dyskusję. Wierzymy, że nasze spotkanie otworzy nowe perspektywy dla rozwoju innowacyjnych technologii, takich jak HTC, które przyczynią się do zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Czekamy na dalszą owocną współpracę !
 

Galeria

nasi partnerzy

PARTNER STRATEGICZNY