Podpisanie umowy - budowa, przebudowa i rozbudowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Święta Katarzyna
21.05.2018

14 maja 2018 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Bodzentynie została podpisana umowa pomiędzy Gminą Bodzentyn reprezentowaną przez Burmistrza Dariusza Skibę, a  wykonawcą SCHWANDER POLSKA Sp. z o.o. Spółka komandytowa reprezentowaną przez Prezesa zarządu Stanisława Malinowskiego, na realizację zadania pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w aglomeracji Święta Katarzyna - budowa, przebudowa i rozbudowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Święta Katarzyna”.

Oczyszczalnia będzie działać w oparciu o technologię MBR - obecnie najnowocześniejszą technologię na rynku. Całkowita wartość kontraktu wynosi 6.339.854,12 zł brutto. Inwestycja jest współfinansowana z środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020. Termin zakończenia przypada na grudzień 2018.

Więcej: http://www.bodzentyn.pl/index.php/aktualnosci/1119-swieta-katarzyna-budowa-przebudowa-i-rozbudowa-oczyszczalni-sciekow-w-miejscowosci-swieta-podpisanie-umowy-na-realizacje-zadania-pn-uporzadkowanie-gospodarki-wodno-sciekowej-w-aglomeracji-katarzyna 

 Autor: Karolina Kmak, biuro@schwander.pl

Galeria

nasi partnerzy

Partner strategiczny

PARTNER STRATEGICZNY