Współpraca naukowo badawcza pomiędzy Schwander Polska i Uniwersytetem Rolniczym w Krakowie!
04.11.2022

04.11.2022r. gościliśmy w siedzibie Schwander Polska pracowników naukowych Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie - na czele z prof. dr hab. inż. Krzysztofem Chmielowskim. Tematem przewodnim spotkania były miedzy innymi innowacyjne sposoby oczyszczania modułów membranowych. Dzięki wzajemnej wymianie wiedzy i doświadczeń udało się nakreślić przyszłe kierunki współpracy i potencjalne sposoby implementacji opracowanych naukowo rozwiązań w praktyce. 

Jako przedsiębiorstwo funkcjonujące na rynku od wielu lat, zawsze stawialiśmy na rozwój i poszerzanie horyzontów. Dążenie do perfekcji wymaga nieraz podejmowania licznych prób i ciągłego pogłębiania posiadanej wiedzy. Jest to istotne zwłaszcza w branży, jaką reprezentuje Schwander Polska, którą charakteryzują dynamiczne zmiany i postęp zaawansowanej technologii.

Aktualne, wysokie zaawansowanie naszej technologii nie oznacza dla nas spoczywania na laurach. Jesteśmy przekonani, iż dzięki współpracy z wysokiej klasy specjalistami Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, będziemy w stanie wznieść naszą ofertę na jeszcze wyższy poziom! 
 

Galeria

nasi partnerzy

Partner strategiczny

PARTNER STRATEGICZNY