Pierwszy taki dzień Partnera w firmie Alfa Laval - wizyta Schwander Polska
20.09.2023

Pierwszy taki dzień Partnera w firmie Alfa Laval - wizyta Schwander Polska
 
20.09.2023 roku, przedstawiciele Schwander Polska wzięli udział w niezwykłej uroczystości, która miała miejsce w Nakskov, Dania.
 
 

Nasz wieloletni Partner biznesowy - firma Alfa Laval zorganizowała pierwsze w historii spotkanie międzynarodowych Partnerów, reprezentujących rozmaite branże biznesu, wykorzystujące produkty Alfa Laval w swojej działalności.

Spotkanie było nie tylko świetną formą integracji międzynarodowej i budowania sieci networkingowej, ale również dostarczyło możliwość wymiany doświadczeń i poznania nowych możliwości rozwojowych każdemu z obecnych na spotkaniu Partnerów.


Dzień Partnerów Alfa Laval, Nakskov, Dania.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za docenienie naszych działań na rynku na arenie międzynarodowej, to właśnie nasza firma otrzymała nagrodę za największą ilość wybodowanych obiektów z wykorzystaniem elementów produkcji Alfa Laval. Jest to dla nas niezwykłe wyróżnienie, ponieważ docenia naszą wytrwałe i ambitne dążenie do rozwoju i podkreśla nie tylko solidność naszych technologii ale i lata doświadczenia.

Jeszcze raz, serdecznie dziękujemy za zaproszenie i z radością oczekujemy kolejnej okazji do wymiany wiedzy i doświadczeń!

Autor: mgr Anna Surówka

 

Galeria

nasi partnerzy

PARTNER STRATEGICZNY