Schwander Polska®
Oczyszczalnie membranowe w technologii MBR

Zespół projektowy Schwander Polska® zapewnia realizację projektów dostosowanych do indywidualnych uwarunkowań i potrzeb użytkownika. Poza przygotowaniem rozwiązań koncepcyjnych, zespół profesjonalistów zajmuje się opracowaniem dokumentacji projektowej wraz z kompletem dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwoleń na budowę. Firma zajmuje się wykonywaniem obiektów „pod klucz”, wdrażając autorskie rozwiązania technologiczne.
 
Wszystkie z zaprojektowanych i wykonanych oczyszczalni są w pełni zautomatyzowane, dzięki czemu nie wymagają stałej obsługi osób. Każdy z obiektów wyposażony jest w zdalny system nadzoru, który można monitorować z wykorzystaniem każdego urządzenia posiadającego dostęp do Internetu. Oczyszczalnie zaprojektowane i wykonane przez naszą firmę są w pełni zhermetyzowane i zdeodoryzowane. Ponadto, autorskie rozwiązania pozwalają na znaczne ograniczenie zajmowanej powierzchni oraz wkomponowanie obiektu w istniejący krajobraz, bez konieczności tworzenia stref ochronnych.
 
Obecnie Schwander Polska® działa na rynkach europejskich, wdrażając technologie na obszarze Skandynawii, Bałkanów oraz Półwyspu Iberyjskiego. Aktualnie firma koncentruje się na dalszej ekspansji na rynki europejskie, oferując przełomowe rozwiązania sprawdzone na rynku krajowym, skupiając się przede wszystkim na udoskonalaniu obecnych systemów oraz wdrażaniu innowacji. Projekty realizowane przez firmę powstają w szczególności miejscach prawnie chronionych, takich jak Parki Narodowe czy Natura 2000.
 
Partnerem strategicznym Schwander Polska® jest szwedzka firma Alfa Laval oraz Hach. Ponadto firma współpracuje z Seepex, Sulzer, ThyssenGroup oraz Kaeser Kompressoren. Obecnie firma skupia się na wdrażaniu przełomowych rozwiązań oraz współpracy z zespołami naukowo-badawczymi skupiającymi światowej klasy specjalistów z najlepszych uczelni technicznych w Polsce, m.in. Politechniką Śląską, Politechniką Warszawską, Politechniką Krakowską oraz działami badawczo-wdrożeniowymi z firm Alfa Laval oraz Hach. Firma nastawiona jest na współpracę z jednostkami samorządu terytorialnego, uczelniami, studentami oraz zespołami naukowo-badawczymi.

nasi partnerzy

Partner strategiczny

PARTNER STRATEGICZNY